پایه

دانشگاه IBS مجارستان

دانشگاه IBS مجارستان

معرفی دانشگاه IBS ( International business School)

 دانشگاه مدیریت و بیزینس  IBS واقع در شهر بوداپست که اولین مدرسه خصوصی مدیریت و بیزینس در مجارستان که فعالیت خود را از سال 1991 به زبان انگلیسی آغاز کرده است  دانشجویان زیادی هر ساله از سراسر جهان در این دانشگاه برای مقاطع کارشناسی  ،کارشناسی ارشد  و دکترا در دروره های این دانشگاه شرکت می کنند

این دانشگاه به سبب همکاری با دانشگاه باکینگهام انگلستان به دانشجویان مدرکی هم از این دانشگاه می دهد داشتن مدرک این دانشگاه مسیر کاریابی شما را در آینده سهل تر خواهد کرد و همچنین شما با درس خواندن در دانشگاه IBS در بوداپست هزینه کمتری نسبت به خود انگلستان پرداخت می کنید و درنهایت هم مدرک این کشور را دریافت خواهید کرد

این دانشگاه دارا ی دو شعبه در اروپا که یکی در بوداپست مجارستان و دیگری در شهر وین اتریش می باشد

در دانشگاه IBSکلاس ها 12 نفره می باشد و تدریس استاد محور نیست و به صورت  تعاملی و تحقیقاتی می باشد ، آموز ش د راین دانشگاه تمرین محور است به این صورت که متد های خیلی قدیمی به شما اموزش داده نمی شود بلکه مهارت هایی به شما اموزش داده میشود که نیاز اکثر کارفرمایان می باشد به شما یاد می دهند نظرهای و انتقادات و هر چه  در فکردارید را فرموله کنید استادان و دانشگاه برای رسیدن به آنچه هدف شماست در کل دوره همواره کنار شما خواهند بود .

معرفی دوره های دانشگاه IBS

مقطع کارشناسی: این دوره در این دانشگاه سه سال می باشد که مدرک لیسانس از دانشگاه انگلستان صادر می شود و سال اول مقطع لیسانس د رکلیه رشته های مدیریت یکسان هست که بعد از سال اول شما تصمیم میگیرید چه گرایشی را از گرایش ها ی مدیریت ارایه شده در این دانشگاه  را ادامه بدین.

رشته های لیسانس در این دانشگاه

دیپلماسی

مدیریت مالی

مدیریت (با تخصص در)  مدیریت هنر منابع انسانی و روانشناسی کسب و کار بازار یابی گردشگری

دانشجویان در دو رشته مدیریت بازرگانی و اقتصاد تجارت بین الملل می توانند به صورت انتخابی و اختیاری قسمتی از  تحصیل خود را در ایرلند ادامه بدهند که د رپایان از هردو دانشگاه مدرک می گیرند

مقطع کارشناسی ارشد

 

این دانشگاه در 5 رشته مدرک فوق لیسانس به دانشجویان همراه  با شریک فرهنگی خود یعنی  دانشگاه باکینگهام انگلستان اعطا می کند دوره فوق لیسانس د راین دانشگاه یک سال می باشد دوره های فوق لیسانس این دانشگاه معمولا د رعصر ها برگزار می شود و به دانشجو این فرصت را می دهد  که بتواند کا رتمام وقت داشته باشد. در این دوره ها مهارت های فردی و تیم سازی دانشجو تقویت می شود.

رشته های فوق لیسانس در  این دانشگاه شامل  رشته های  مدیریت بین المللی، مدیریت مالی، مدیریت بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، IT برای تجزیه و تحلیل داده های کسب و کارمی باشد.

دوره MBA

برنامه منحصر به فرد MBA این دانشگاه  یک تجربه تحول آفرین است که هدف آن توسعه مهارت های حرفه ای و نرم ضروری برای پرورش رهبران قرن بیست و یکم است. این دوره تمام زمینه های  لازم برا ی تربیت مدیران شرکتی را با تاکید قوی بر مهارت های مورد تقاضا در تجارت کاوش و توسعه فراهم می کند.  مهارت هایی مانند : مهارت های تحلیلی، مدیریت داده ها، هوش تجاری و طیف گسترده ای از مهارت های نرم. دوره MBA  دردانشگاه IBS  یک برنامه تمام وقت یک ساله است که برای حرفه ای ها با 3 تا 5 سال سابقه کار طراحی شده است.

دوره MBA ابتدا بر “مهارت های اصلی” تمرکز دارد، یعنی شایستگی های لازم برای برقراری ارتباط و همکاری با سایر ذینفعان، مدیریت پروژه و مهارت های مالی و تحلیلی به روز. بخش دوم این برنامه بر مهارت‌های عملکردی، یعنی مهارت‌های پیشرفته برای مدیریت سازمان‌ها ، از جمله مدیریت داده‌ها و هوش تجاری، مدیریت ارتباط با مشتری و مهارت‌های تصمیم‌گیری استراتژیک تمرکز دارد. این برنامه با پروژه ای به پایان می رسد که هوش تجاری و مهارت های هوش تجاری شما را ارزیابی می کند.

دوره دکترا :

دوره دکترا د راین دانشگاه مانند دورها ی فوق لیسانس و لیسانس همرا با مدرک از  دانشگاه باکینگهام خواهد بود  دوره دکترا این دانشگاه کاملا تحقیقا ت محور می باشد   و شما می توانید  با هزینه بسیار کم بر روی  موضوع انتخابی خود کار کنید دانشجویان دوره دکترا زیر نظر دو استاد مشاوره های فردی ماهانه دریافت می کنند.

در این دوره یک کارگا ه دوماهه که به دانشجو نوشتن پروپوزال تحقیق، جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها، ساختار پایان نامه اموزش داده می شود  دانشجویان می توانند به عنوان دستیار اموزشی ( GTA)د راین دانشگاه مشغول به کا رشوند که می تواند کمک هزینه تحصیلی خوبی برا ی دانشجو باشد  در حال حاضر از 7 کشور جهان در رشته های مدیریت بازرگانی و امور بین الملل دانشجویان د رحال اتحصیل می باشند.

شهریه دانشگاه IBS

برای مقطع لیسانس برا ی هر ترم 3700 یورو

برا ی کارشناسی ارشد برا ی هر ترم 5900 یورو

دوره MBA  شهریه برا ی هر ترم 6200 یورو

دوره دکترا شهریه برای هرترم 3100 یورو

هزینه اپلیکیشن فی برا ی این دانشگاه 100 یورو می باشد

هزینه ثبت نام این دانشگاه برای دانشجویان خارجی 900 یورو می باشد

زمان ثبت نام برای این دانشگاه

ثبت نام برای تمام دانشجویان بین الملل از 31 می اغاز شده و تا 30 نوامبر ادامه دارد .

مدارک تحصیلی لازم برای اخذ پذیرش :

برا ی این دانشگاه مدرک زبان لازم نیست و خود ددانشگاه ا زشما امتحان تعیین سطح می گیرد

ترجمه سایقه تحصیلی

انگیزه نامه

رزومه

2 قطعه عکس

پاسپورت

فیش پرداخت اپلیکیشن فی

نکته مهم : این دانشگاه دارای برنامه هایی می باشد که به دانشجویان لیسانس و فوق لیسانس تا 25 درصد تخفیف تحصیلی می دهد  و به دانشجویان دکترا در صورت داشتن مدرک زبان بالا این هزینه افزایش می یابد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *